Lip Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $4.00, formerly:
Limit 10, after limit $5.99
Plus tax
Vaseline
Original Lip Therapy
4.8 g, $124.79/100g
sale: $4.00, formerly:
Limit 10, after limit $5.99
Plus tax
Vaseline
Lip Therapy Aloe Vera
4.8 g, $124.79/100g
sale: $4.00, formerly:
Limit 10, after limit $5.49
Plus tax
Vaseline
Lip Therapy Lip Balm Original
7 g, $78.43/100g
sale: $4.00, formerly:
Limit 10, after limit $5.99
Plus tax
Vaseline
Lip Balm Rosy Lips
2x9.6 g, $62.40/100g
sale: $4.00, formerly:
Limit 10, after limit $5.99
Plus tax
Vaseline
Lip Therapy Moisturizing Lip Balm Original
10 g, $59.90/100g
Out of Stock
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Beeswax
8.5 g, $105.76/100g
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Beeswax
4.25 g, $127.06/100g
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Moisturizing Lip Balm, Coconut & Pear And Vanilla Bean - 2 Tubes
4.25 g, $211.53/100g
sale: $11.69, formerly: $12.99
SAVE $1.30
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm
3x4.25 g, $91.69/100g

sale: $5.50, formerly: $5.99
SAVE $0.49
Plus tax
Attitude
Leaves Bar Lip Balm Mint
8.5 g, $64.71/100g
sale: $10.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Plus tax
Evolution of Smooth
100% Natural & Organic Lip Balm Stick, Variety Pack
12 g, $99.92/100g
Out of Stock
sale: $10.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Plus tax
Evolution of Smooth
100% Natural & Organic Lip Balm Stick, Variety Pack
12 g, $99.92/100g
Out of Stock

sale: $5.50, formerly: $5.99
SAVE $0.49
Plus tax
Attitude
Leaves Bar Lip Balm Watermelon
8.5 g, $64.71/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.73/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.49, formerly: $4.00
SAVE $0.51
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.44/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaBread Cinnamon Raisin Sliced
468 g, $0.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































