Hair Styling Products
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Plus tax
Not Your Mother
Plump For Joy Body Building Dry Shampoo
198 g, $6.06/100g
Low Stock

sale: $3.00, formerly: $4.29
SAVE $1.29
Plus tax
Dippity-Do
Sport Gel, Ultimate Hold
350 ml, $0.86/100ml
sale: $5.00, formerly: $6.39
SAVE $1.39
Plus tax
Dove
Advanced Dry Shampoo Refresh & Revive Flat Hair
142 g, $3.52/100g

sale: $3.00, formerly: $4.29
SAVE $1.29
Plus tax
Dippity-Do
Sport Gel, Strong Hold, Unscented
350 ml, $0.86/100ml
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Plus tax
Not Your Mother
Curl Talk Frizz Control Sculpting Gel
177 ml, $6.77/100ml
sale: $5.00, formerly: $7.49
SAVE $2.49
Plus tax
Dove
Volume Mousse for Long-lasting Lift & Volume
198 g, $2.53/100g
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Plus tax
Not Your Mother
Curl Talk Defining Cream
177 ml, $6.77/100ml
sale: $10.99, formerly: $12.49
SAVE $1.50
Plus tax
L'Oreal Paris
Studio Line Remix Fiber Paste, Remouldable Effect
150 ml, $7.33/100ml

sale: $7.00, formerly: $10.99
SAVE $3.99
Plus tax
Dippity-Do
Original Men Flex Hold Paste
180 g, $3.89/100g
sale: $11.49, formerly: $11.99
SAVE $0.50
Plus tax
Schwarzkopf
Daring For Casual Styles Texturizing Clay
57 g, $20.16/100g
sale: $5.00, formerly: $7.49
SAVE $2.49
Plus tax
Dove
Curls Mousse for Defined Bouncy Curls & Waves
198 g, $2.53/100g
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Plus tax
Not Your Mother
Curl Talk Mousse
198 g, $6.06/100g
sale: $6.99, formerly: $7.79
SAVE $0.80
Plus tax
Alberto European
Hairspray for hair styling Extra Hold unscented
213 g, $3.28/100g

sale: $3.00, formerly: $4.29
SAVE $1.29
Plus tax
Dippity-Do
Gel Wired 10
350 ml, $0.86/100ml
sale: $5.00, formerly: $7.49
SAVE $2.49
Plus tax
Dove
Volumizing Gel for Volume and Long-lasting Hold
195 ml, $2.56/100ml
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Curl Enhancing Smoothie with Coconut & Hibiscus
340 g, $4.56/100g
sale: $6.99, formerly: $7.79
SAVE $0.80
Plus tax
Alberto European
Styling Gel, Extra Hold
200 ml, $3.50/100ml
Low Stock
sale: $11.49, formerly: $13.49
SAVE $2.00
Plus tax
Schwarzkopf
Glued Brow & Edge Gel 2-In-1
16 ml, $71.81/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.73/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.49, formerly: $4.00
SAVE $0.51
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.44/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaBread Cinnamon Raisin Sliced
468 g, $0.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































