Hair Treatments
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Nexxus
Finishing Spray for Wavy and Curly hair
283 g, $5.47/100g
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Plus tax
Tresemme
Dry Texturizing Spray for Workable Holding + Finishing
176 g, $8.23/100g
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Plus tax
Tresemme
Instant Fix Styling Stick for Fixing Flyaways & Control
30 g, $48.30/100g
Low Stock
sale: $12.24, formerly: $17.49
SAVE $5.25
Plus tax
Carol's Daughter
Goddess Strength 7 Blend Oil Hair & Scalp Oil
118 ml, $10.37/100ml
sale: $12.24, formerly: $17.49
SAVE $5.25
Plus tax
Carol's Daughter
Goddess Strength Fortifying Conditioner for Curly Hair
325 ml, $3.77/100ml
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Plus tax
Tresemme
A-List Collection Signature Hair Fragrance Formulated
40 ml, $36.23/100ml
sale: $12.59, formerly: $18.49
SAVE $5.90
Plus tax
Carol's Daughter
Goddess Strength Leave In Conditioner for Curly Hair
300 ml, $4.20/100ml
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Plus tax
Tresemme
Bonding Oil for Reducing Breakage + Finishing Styles, A-List
40 ml, $36.23/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.73/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.49, formerly: $4.00
SAVE $0.51
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.44/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaBread Cinnamon Raisin Sliced
468 g, $0.75/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































