Face
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
Rimmel London
Multi Tasker Better Than Filters Primer Highlighter + Glow Booster 002 Fair Light
30 ml, $37.30/100ml
$14.99
Plus tax
Maybelline
Cloudtopia Blush Matte Cheek and Lip Mousse Enchanted Mauve
60 ml, $24.98/100ml
Low Stock
sale: $13.99, formerly: $17.49
SAVE $3.50
Plus tax
Maybelline
Lifterstix Multi-Use Face Stick 10 Neutral
1 ea, $13.99/1ea
Low Stock
sale: $9.59, formerly: $11.99
SAVE $2.40
Plus tax
Cover Girl
Clean Invisible Loose Powder, Translucent Deep - 135
18 g, $53.28/100g
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
Rimmel London
Multi Tasker Better Than Filters Primer Highlighter + Glow Booster 003 Light
30 ml, $37.30/100ml
Low Stock
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
L'Oreal Paris
Infallible Pro-Glow Up to 24HR Foundation 203 Nude Beige
30 ml, $66.63/100ml
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
24x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.75, formerly: $3.29
SAVE $0.54
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original English Muffins
342 g, $0.80/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































