Face
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Plus tax
Cover Girl
CoverGirl Smoothers Concealer, Neutralizer
4 g, $2.00/1ea
Low Stock
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
L'Oreal Paris
Prime Lab 24H Redness Eraser Primer
30 ml, $53.30/100ml
Low Stock
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Rimmel London
Stay Matte Primer
1 ea, $8.39/1ea
Low Stock
$14.49
Plus tax
Maybelline
Fit Me Hydrate + Smooth Foundation SPF 18, Porcelain Buff Beige
30 ml, $48.30/100ml
Low Stock
Low Stock

$7.99
Plus tax
Annabelle
Perfect Blush Talc-Free Powder Blush Pronto
3 g, $266.33/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $2.97, formerly: $4.00
SAVE $1.03
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.31/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































