Face
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Rimmel London
Multi Tasker Bronzing, Sculpting & Contour Stick, 001, Light
24 ml, $34.96/100ml
Low Stock
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Maybelline
Luminous Matte Foundation 322
30 ml, $53.30/100ml
Low Stock
$12.49
Plus tax
Rimmel London
Multi-Tasker Blush'n'brush Stick, Cherry On Point - 150
1 ea, $12.49/1ea
Low Stock
$14.49
Plus tax
Maybelline
Fit Me Hydrate + Smooth Foundation SPF 18, Porcelain Coconut
30 ml, $48.30/100ml
Low Stock
$21.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Infallible High Radiant Finish Highlighter 15 Champagne Glow
1 ea, $21.99/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.44/100ml

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































