Face
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Plus tax
Rimmel London
Sunshimmer Waterproof Bronzing Powder 021 Sun Light
1 ea, $7.99/1ea
Low Stock
sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Plus tax
Rimmel London
Waterproof Bronzing Powder 020 Sunshine
1 ea, $7.99/1ea
Low Stock
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
Maybelline
New York Instant Age Rewind Eraser Makeup 130 Buff Beige
20 ml, $67.95/100ml
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Maybelline
Super Stay Tint Foundation With Vitamin C* 110
30 ml, $53.30/100ml
Low Stock
sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Plus tax
Cover Girl
CG Smoothers Concealer 715 Medium
4 g, $2.00/1ea
$27.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Hyaluronic Tinted Serum True Match Nude 0.5-2 Very Light
30 ml, $93.30/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $3.49, formerly: $4.00
SAVE $0.51
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $2.25, formerly: $2.79
SAVE $0.54
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.06/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.51/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Oat & Honey Whole Wheat Bread
600 g, $0.72/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































