Face
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Maybelline
Super Stay Up To 24h Skin Tint Foundation With Vitamin C* 102
30 ml, $53.30/100ml
Low Stock
sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Plus tax
Rimmel London
Sunshimmer Waterproof Bronzing Powder 027 Sun Dance
1 ea, $7.99/1ea
Low Stock
sale: $8.39, formerly: $8.98
SAVE $0.59
Plus tax
Rimmel London
Stay Matte Powder 006 Warm Beige
14 g, $59.93/100g
Low Stock
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Maybelline
Super Stay Foundation 110 Lumi-Matte
30 ml, $53.30/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $7.19, formerly: $8.99
SAVE $1.80
Plus tax
Cover Girl
Cheekers Blush 103 Natural Shimmer
3.4 g, $211.47/100g
$13.99
Plus tax
Maybelline
New York Fit Me! Loose Finishing Powder 25 Medium
8 g, $174.88/100g
Low Stock
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Maybelline
Super Stay Foundation 102 Lumi-Matte
30 ml, $53.30/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Oat & Honey Whole Wheat Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































