Electric Toothbrushes
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $64.99, formerly: $70.00
SAVE $5.01
Plus tax
Oral B
PRO 1000 White Rechargeable Toothbrush
1 ea, $64.99/1ea
sale: $22.99, formerly: $25.00
SAVE $2.01
Plus tax
Oral B
Precision Clean Replacement Brush Heads, 3 Count
3 ea, $7.66/1ea
Low Stock
sale: $14.99, formerly: $15.99
SAVE $1.00
Plus tax
Oral B
Expert Whitening Pulsar Battery Toothbrushes, Soft, 2 Count
2 ea, $7.50/1ea
sale: $22.99, formerly: $25.00
SAVE $2.01
Plus tax
Oral B
Sensitive Gum Care Replacement Brush Heads, 3 Count
3 ea, $7.66/1ea
sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $10.99
Plus tax
Oral B
Battery Powered Toothbrush Gum Care, 1 Count, Colours May Vary
1 ea, $10.99/1ea
sale: $8.00, formerly: $11.99
SAVE $3.99
Plus tax
Colgate
Harry Potter Adult Battery Powered Sonic Toothbrush, Soft
1 ea, $8.00/1ea
Low Stock
sale: $32.99, formerly: $45.00
SAVE $12.01
Plus tax
Oral B
Pro 500+ Rechargeable Toothbrush
1 ea, $32.99/1ea
Low Stock
sale: $32.99, formerly: $39.00
SAVE $6.01
Plus tax
Oral B
Vitality Pro 400 Rechargeable Toothbrush
1 ea, $32.99/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.73/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.49, formerly: $4.00
SAVE $0.51
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.44/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaBread Cinnamon Raisin Sliced
468 g, $0.75/100g



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































