Travel
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $14.00, formerly: $17.49
SAVE $3.49
Plus tax
Pantene
Miracle Rescue Curl Define & Shine Leave-On Conditioner
300 ml, $4.67/100ml
sale: $11.00, formerly: $12.49
SAVE $1.49
Plus tax
Herbal Essences
Repairing Leave-in Conditioner, Certified Pure Plants, with Aloe and Camellia Flower Oil
225 ml, $4.89/100ml
sale: $10.26, formerly: $11.49
SAVE $1.23
Plus tax
Garnier
Whole Blends Honey Water Moisture Restoring Conditioner, for Dry Hair & Scalp
786 ml, $1.31/100ml
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Plus tax
Method
Smoothing Conditioner Serene Escape
399 ml, $3.63/100ml
PC Optimum Offer
sale: $11.00, formerly: $12.49
SAVE $1.49
Plus tax
Herbal Essences
All-in-1 Nourishing Spray, Certified Pure Plants, with Aloe and Camellia Flower Oil, 6 fl oz
178 ml, $6.18/100ml
sale: $11.00, formerly: $12.49
SAVE $1.49
Plus tax
Herbal Essences
Lightweight Hair Oil
95 ml, $11.58/100ml
sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Plus tax
L'Oreal Paris
Hair Gel, Strong Flexible Hold, Studio Line Clean Gel
200 ml, $5.50/100ml
sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Plus tax
L'Oreal Paris
Hair Gel, Super Strong High Shine Hold, Studio Line Mega Gel
200 ml, $5.50/100ml
Low Stock
sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Plus tax
L'Oreal Paris
Hair Gel, Super Strong Hold, Studio Invisi Gel
200 ml, $5.50/100ml
Low Stock
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Plus tax
Dove
Conditioner With Bio-Nourish Complex Repairs
89 ml, $5.61/100ml
sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
Plus tax
Tresemme
Extra Hold Hairspray for all day humidity resistance - Trial & Travel Size
42.5 g, $7.04/100g
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Plus tax
Dove
Shampoo With Bio-Nourish Complex Repairs
89 ml, $5.61/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $3.49, formerly: $4.00
SAVE $0.51
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $2.25, formerly: $2.79
SAVE $0.54
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.06/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.51/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Oat & Honey Whole Wheat Bread
600 g, $0.72/100g







































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































