
Game Day Ready
Everything you need to tackle the big game.

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
340 g, $1.32/100g
sale: $3.50, formerly: $4.99
SAVE $1.49
King's Hawaiian
0.34 kg, $1.03/100g

$6.99
Cheemo
2 kg, $0.35/100g
1,000 PC Optimum Points
sale: $2.00, formerly: $3.99
SAVE $1.99
Bagel Bites
198 g, $1.01/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.49
President's Choice
350 g, $1.85/100g

sale: $10.00, formerly: $12.00
SAVE $2.00
Lous
375 g, $2.67/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.49
President's Choice
338 g, $1.92/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.49
President's Choice
456 g, $1.42/100g