
Snacks & Apps
Small bites worth cheering for.

$30.00
Plus tax
2050 g, $1.46/100g
PC Optimum Offer

sale: $13.38, formerly: $14.00
SAVE $0.62
No Name
908 g, $1.47/100g

sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
President's Choice
454 g, $1.98/100g

sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
President's Choice
500 g, $1.80/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
2 l, $0.20/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
President's Choice
227 g, $1.54/100g

sale: $5.99, formerly: $6.49
SAVE $0.50
The Extreme Bean
500 ml, $1.20/100ml

sale: $13.38, formerly: $14.00
SAVE $0.62
No Name
908 g, $1.47/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
CAVENDISH FARMS
750 g, $0.73/100g