
Game Day Ready
Everything you need to tackle the big game.

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
320 g, $1.41/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.50
President's Choice
350 g, $1.57/100g

sale: $17.00, formerly: $22.00
SAVE $5.00
President's Choice
1.81 kg, $0.94/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.49
President's Choice
340 g, $1.91/100g

sale: $22.00, formerly: $24.00
SAVE $2.00
President's Choice
1.02 kg, $2.16/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
390 g, $1.15/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
McCain
650 g, $0.92/100g

$7.00 Member Price
, formerly: $8.49$8.00 Non-Members
SAVE $0.49
President's Choice
500 g, $1.60/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Black Diamond
320 g, $1.56/100g

sale: $2.50, formerly: $3.50
SAVE $1.00
CAVENDISH FARMS
800 g, $0.31/100g

sale: $22.00, formerly: $23.00
SAVE $1.00
President's Choice
1.36 kg, $1.62/100g

$7.00 Member Price
, formerly: $8.49$8.00 Non-Members
SAVE $0.49
President's Choice
500 g, $1.60/100g
Out of Stock

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
395 g, $1.14/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Old El Paso
133 g, $3.38/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
395 g, $1.14/100g

sale: $5.00, formerly: $5.99
SAVE $0.99
LA FOURNEE DOREE
480 g, $1.04/100g