Shop online and get 6,000 points
Spend $20+ on select prepared meals until September 30*. Use code PRE6
Filters

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in Canada
Turkey Sandwich on Multigrain
186 g, $2.69/100g

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in Canada
Egg Salad Sandwich on Multigrain
145 g, $3.45/100g

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in Canada
Chicken Salad Sandwich on Multigrain
145 g

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in Canada
Egg Salad Sandwich on White
145 g, $3.45/100g

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in Canada
Roast Beef Sandwich on Multigrain
173 g, $2.89/100g















































