Shop online and get 6,000 points
Spend $20+ on select prepared meals until September 30*. Use code PRE6
Filters

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Prepared in Canada
Sum-m
Crispy Vegetable Spring Rolls
340 g, $1.47/100g

sale: $5.79, formerly: $5.99
SAVE $0.20
Plus tax
Prepared in Canada
Summer Fresh
Chickpea & Edamame Salad
280 g, $2.07/100g

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Prepared in Canada
Sum-m
Crispy Chicken Spring Rolls
350 g, $1.43/100g

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Prepared in Canada
Sum-m
Sesame Ginger Chicken Gyoza Dumplings
250 g, $2.00/100g















































