Spend $20+ on select prepared meals until September 30*. Use code PRE6
Aisle
Brand
Aurora
Babybel
Bento
Bonte
From Our Chefs
Giovanni Rana
Moishes
Mr Donair
Oh Snap
Olivieri
Olymel
PC Black Label
PC Blue Menu
Pinty's
President's Choice
Reser's
Rooster
Sabra
Spice it Up
Sum-m
Summer Fresh
Wing's
Zen Gourmet
Ziggy's
Deals
Multi-Buy
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
PC Optimum Points
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
$50-$100
Shop Canadian
Prepared in Canada
Dietary & Lifestyle
Low in Sodium or Salt
Low in Fat
Fat-Free
Lactose Free
Source of Protein
GMO Free
Nut Free
Halal
Source of Omega 3
Peanut Free
Gluten Free
Kosher
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$4.00
119 g, $3.36/100g
$3.69
250 ml, $1.48/100ml
$2.99
Plus tax
90 ml, $3.32/100ml
$18.00
895 g, $2.01/100g
$1.00
44 ml, $2.27/100ml
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $10.00
450 g, $2.22/100g
$4.99
296 ml, $1.69/100ml
$9.00
362 g, $2.49/100g
$5.00
280 g, $1.79/100g
330 g, $1.52/100g
$8.00
300 g, $2.67/100g
255 g, $1.57/100g
$6.79
280 g, $2.43/100g
Out of Stock
225 g, $2.22/100g
43 g, $2.33/100g
$25.00
1.2 kg, $2.08/100g
145 g, $2.76/100g
$2.79
43 g, $6.49/100g
$4.39
350 ml, $1.25/100g
$4.69
400 g, $1.17/100g
350 g, $1.43/100g
$15.00
2 kg, $0.75/100g
$12.00
1.2 kg, $1.00/100g
266 g, $1.88/100g
368 g, $2.45/100g
$13.00
800 g, $1.63/100g
$10.00
400 g, $2.50/100g
$3.99
355 ml, $1.12/100ml
$3.49
1 kg, $0.35/100g
$16.00
581 g, $2.75/100g
$7.00
404 g, $1.73/100g
425 g, $3.76/100g
320 g, $2.81/100g
200 g, $1.75/100g
915 g, $1.97/100g
775 g, $2.32/100g
$6.00
106 g, $5.66/100g