Buns & Rolls
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.

sale: $0.50 MIN 8
, formerly: $0.75
Bulk Buns (Choose from several bun varieties. See product description)
100 g, $0.75/100g
sale: $7.00, formerly: $7.50
SAVE $0.50
Promise Gluten Free
Hamburger Buns Authentic Brioche
260 g, $2.69/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
ACE
Classic Gourmet Sausage Buns
340 g, $1.32/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Wonder
100% Whole Wheat Hamburger Buns 8pk
8x56.0 g, $0.89/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Wonder
100% Whole Wheat Hotdog Buns 8pk
8x60.0 g, $0.83/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
D'Italiano
Brizzolio Extra Soft Hamburger Buns
528 g, $0.76/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
D'Italiano
Brizzolio Sausage Buns
420 g, $0.95/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00, formerly: $4.75
SAVE $1.75
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.40/100g

sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.50/100g

sale: $12.00, formerly: $13.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.71/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $7.00, formerly: $10.49
SAVE $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea
1,000 PC Optimum Points
















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































