Buns & Rolls
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
D'Italiano
Gusto! Brioche Style Buns
520 g, $0.77/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
D'Italiano
Gusto! Brioche-Style Sausage Buns
420 g, $0.95/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
D'Italiano
Gusto! Original Hamburger Buns
520 g, $0.77/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
D'Italiano
Gusto! Sesame Hamburger Buns
520 g, $0.77/100g
sale: $3.50, formerly: $4.99
SAVE $1.49
King's Hawaiian
King’s Hawaiian Sweet Rolls
0.34 kg, $1.03/100g

sale: $5.49, formerly: $5.99
SAVE $0.50
LA FOURNEE DOREE
Mini Brioches
480 g, $1.14/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
D'Italiano
Original Crustini Buns
568 g, $0.70/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
D'Italiano
Original Sausage Buns
456 g, $0.88/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Wonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g
Out of Stock

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Wonder
White Topslice Hotdog Buns 12pk
504 g, $0.79/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00, formerly: $4.75
SAVE $1.75
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.40/100g

sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.50/100g

sale: $12.00, formerly: $13.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.71/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $7.00, formerly: $10.49
SAVE $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea
1,000 PC Optimum Points
































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































