Probiotic & Health Yogurt
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
Activia
Probiotic Yogurt, Vanilla
650 g, $0.54/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.29
Activia
Probiotic Yogurt, Vanilla
8x100.0 g, $0.79/100g

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
Activia
Probiotic Yogurt, Strawberry
650 g, $0.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
Activia
Probiotic Yogurt, Raspberry
650 g, $0.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Activia
Probiotic Yogurt, Cherry
650 g, $0.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Activia
Probiotic Yogurt, Blueberry
650 g, $0.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Activia
Probiotic Yogurt, Mango
650 g, $0.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Activia
Probiotic Yogurt, Peach
650 g, $0.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Activia
Probiotic Yogurt, Plain
650 g, $0.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
Activia
Probiotic Yogurt, Vanilla, Fat Free
650 g, $0.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Activia
Probiotic Yogurt, Lemon
650 g, $0.54/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax, eco fees apply
Oikos
PRO High Protein Yogurt Drink, Mixed Berries
300 ml, $1.33/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax, eco fees apply
Oikos
PRO High Protein Drinkable Yogurt, Strawberry Banana, 24g protein
300 ml, $1.33/100ml
Low Stock

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.29
Activia
Probiotic Yogurt, Lactose Free, Vanilla
8x100.0 g, $0.79/100g

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.79
Plus tax, eco fees apply
Oikos
Greek Yogurt Drink, Vanilla, High Protein
190 ml, $1.47/100ml

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Eco fees apply
Liberte
1% Kefir, Plain
1 l, $0.80/100ml

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Eco fees apply
Liberte
1% Kefir, Mango
1 l, $0.80/100ml

$6.49
Eco fees apply
President's Choice
Strawberry Kefir Probiotic Fermented 1% M.F. Milk
1 l, $0.65/100ml
Low Stock
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax, eco fees apply
Oikos
Pro, High Protein Drinkable Yogurt, Espresso
300 ml, $1.33/100ml

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Eco fees apply
Liberte
1% Kefir, Strawberry
1 l, $0.80/100ml
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Eco fees apply
Liberte
Kefir Drinkable Yogurt Coconut-Lime 1% M.F
1 l, $0.80/100ml
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.76/100ml

sale: $12.00, formerly: $13.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.71/100g

sale: $3.00, formerly: $4.75
SAVE $1.75
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.40/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Topslice Hotdog Buns 12pk
504 g, $0.79/100g

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: about $15.73, formerly: $17.05
SAVE $1.32
Prepared in CanadaChicken Breast, Club Pack Boneless Skinless
$15.23/1kg $6.91/1lb














































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































