Baby Bath
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $10.39, formerly: $12.49
SAVE $2.10
Plus tax
Johnson & Johnson
Wash and Shampoo, Head-to-Toe, Tear Free
1 l, $1.04/100ml
sale: $14.39, formerly: $16.49
SAVE $2.10
Plus tax
Cetaphil
Baby Wash & Shampoo with Organic Calendula Hair & Body
400 ml, $3.60/100ml

sale: $4.79, formerly: $5.99
SAVE $1.20
Plus tax
President's Choice
Nighttime Bath With Lavender And Chamomile
444 ml, $1.08/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.49
SAVE $2.10
Plus tax
Johnsons
Baby Wash and Shampoo for Newborns, CottonTouch
800 ml, $1.30/100ml

sale: $6.39, formerly: $7.99
SAVE $1.60
Plus tax
Johnson & Johnson
Baby Wash and Shampoo for Newborns, CottonTouch
400 ml, $1.60/100ml

sale: $7.11, formerly: $8.89
SAVE $1.78
Plus tax
Aveeno
Baby Soothing Bath Treatment
105 g, $6.77/100g
Low Stock
sale: $6.39, formerly: $7.49
SAVE $1.10
Plus tax
Johnson & Johnson
Johnson's Detangling Spray
295 ml, $2.17/100ml

sale: $7.11, formerly: $8.89
SAVE $1.78
Plus tax
Aveeno
Calming Comfort Baby Bath
236 ml, $3.01/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $2.97, formerly: $4.00
SAVE $1.03
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.31/100g

sale: $3.49, formerly: $4.00
SAVE $0.51
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $12.00, formerly: $13.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.71/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g














---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































