Body Wash & Shower Gels
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
$10.00 Member Price
, formerly: $15.49$14.00 Non-Members
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Natural Body Wash, Eucalyptus and Mint, Sulfate Free, Paraben Free
532 ml, $2.63/100ml
$10.00 Member Price
, formerly: $15.49$14.00 Non-Members
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Natural Body Wash, Coconut and Vanilla, Sulfate Free, Paraben Free
532 ml, $2.63/100ml

sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
Aveeno
Daily Moisturizing Body Wash for Sensitive Skin
532 ml, $2.10/100ml
sale: $12.99, formerly: $16.09
SAVE $3.10
Plus tax
Dove
Men+Care Refreshing Extra Fresh Body and Face Wash for Men
950 ml, $1.37/100ml
sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax
Dove
Body Wash with Pump Shea Butter & Vanilla
905 ml, $1.44/100ml
sale: $6.00, formerly: $7.49
SAVE $1.49
Plus tax
Dove
Body Wash Coconut & Cocoa Butters
325 ml, $1.85/100ml
sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax
Dove
Body Wash with Pump Refresh Cucumber and Green Tea
905 ml, $1.44/100ml
sale: $12.99, formerly: $16.09
SAVE $3.10
Plus tax
Dove
Men+Care Hydrating Clean Comfort Body and Face Wash for Men with Pump
950 ml, $1.37/100ml
Low Stock
sale: $8.99, formerly: $10.49
SAVE $1.50
Plus tax
Axe
Body Wash Apollo Sage & Cedarwood
946 ml, $0.95/100ml
$10.00 Member Price
, formerly: $15.49$14.00 Non-Members
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Natural Body Wash, Sea Salt and Cedar, Sulfate Free, Paraben Free
532 ml, $2.63/100ml
sale: $8.29, formerly: $9.99
SAVE $1.70
Plus tax
Nivea
Indulging Body Wash Rose & Almond Oil Value Format
887 ml, $0.93/100ml
$11.19
Plus tax
Dr. Teal's
Foaming Bath with Pure Epsom Salt, Eucalyptus & Spearmint
1000 ml, $1.12/100ml
Low Stock

sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
Aveeno
Stress Relief Body Wash
532 ml, $2.10/100ml
Low Stock
$10.00 Member Price
, formerly: $15.49$14.00 Non-Members
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Body Wash, Sandalwood & Shea Butter
532 ml, $2.63/100ml
sale: $17.49, formerly: $23.43
SAVE $5.94
Plus tax
Dove
Beauty Bar Cool Moisture effectively locks in moisture
12x106.0 g, $1.38/100g
Low Stock
sale: $15.59, formerly: $19.49
SAVE $3.90
Plus tax
Aveeno
Daily Moisturizing Body Wash
975 ml, $1.60/100ml
$10.00 Member Price
, formerly: $15.49$14.00 Non-Members
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Body Wash, Cherry Vanilla Macaron
532 ml, $2.63/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.44/100ml

$4.00 Member Price
, formerly: $7.17$6.00 Non-Members
SAVE $1.17
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $2.97, formerly: $4.00
SAVE $1.03
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.31/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Oat & Honey Whole Wheat Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
24x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaBread Cinnamon Raisin Sliced
468 g, $0.75/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml





















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































