Body Wash & Shower Gels
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax
Dove
Body Wash with Pump Pomegranate & Hibiscus
905 ml, $1.44/100ml
Low Stock
sale: $14.99, formerly: $16.49
SAVE $1.50
Plus tax
Every Man Jack
All Over Wash, Sea Salt Citrus
852 ml, $1.76/100ml
Low Stock
sale: $14.99, formerly: $16.49
SAVE $1.50
Plus tax
Every Man Jack
All Over Wash, Cedarwood
852 ml, $1.76/100ml
$10.00 Member Price
, formerly: $15.49$14.00 Non-Members
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Body Wash, Pine & Mountain Air
532 ml, $2.63/100ml
$10.00 Member Price
, formerly: $15.49$14.00 Non-Members
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Natural Body Wash, Cucumber and Mint, Sulfate Free, Paraben Free
532 ml, $2.75/100g
Low Stock
$10.00 Member Price
, formerly: $15.49$14.00 Non-Members
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Natural Body Wash, Lilac and White Tea, Sulfate Free, Paraben Free
532 ml, $2.63/100ml
Low Stock
sale: $5.49, formerly: $5.99
SAVE $0.50
Plus tax
Dial
Men 3in1 Body Wash, Hair Wash and Face Wash, Refresh, Blue Sage Scent
473 ml, $1.16/100ml
Low Stock
$10.49
Plus tax
Dial
Kids Hair, Body + Bubble Bath All In One Lavender Scent Ages 2+
709 ml, $1.48/100ml
Low Stock
Low Stock

sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
Aveeno
Skin Relief Body Wash with Coconut Scent Sensitive Skin
532 ml, $2.10/100ml
sale: $8.99, formerly: $10.49
SAVE $1.50
Plus tax
Axe
Excite Dual Action Body Wash, Crisp Coconut and Black Pepper
946 ml, $0.95/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.44/100ml

$4.00 Member Price
, formerly: $7.17$6.00 Non-Members
SAVE $1.17
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $2.97, formerly: $4.00
SAVE $1.03
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.31/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Oat & Honey Whole Wheat Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
24x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaBread Cinnamon Raisin Sliced
468 g, $0.75/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































