Deodorants & Antiperspirants
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $10.99, formerly: $12.49
SAVE $1.50
Plus tax
Secret
Clinical Antiperspirant Deodorant for Women
45 g, $24.42/100g
sale: $10.99, formerly: $12.49
SAVE $1.50
Plus tax
Secret
Clinical Antiperspirant Deodorant for Women, 72HR Protection, Invisible Solid
45 g, $24.42/100g
sale: $2.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Lady Speedstick
Antiperspirant Deodorant, Invisible, Cool Fresh
70 g, $5.71/100g
sale: $2.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Speed Stick
Men's Deodorant, Ocean Surf
85 g, $4.71/100g
sale: $4.97, formerly: $5.99
SAVE $1.02
Plus tax
Old Spice
High Endurance Deodorant for Men, Aluminum Free, Pure Sport Scent
85 g, $5.85/100g
Low Stock
sale: $5.50, formerly:
Limit 4, after limit $5.99
Plus tax
Dove
Antiperspirant Stick Powder, for Women, For 48H Protection
74 g, $8.09/100g
1,000 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $2.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Lady Speedstick
Lady Speed Stick Invisible Powder Fresh Antiperspirant
70 g, $5.71/100g
sale: $4.97, formerly: $5.99
SAVE $1.02
Plus tax
Old Spice
High Endurance Deodorant for Men, Aluminum Free, Fresh Scent
85 g, $5.85/100g
Low Stock
sale: $2.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Speed Stick
Men's Deodorant, Original
85 g, $4.71/100g
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
Dove
Men+Care Deodorant Stick Clean Comfort
85 g, $9.40/100g
sale: $2.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Lady Speedstick
Antiperspirant Deodorant, Fresh Infusions, Strawberry Splash
45 g, $8.89/100g
sale: $5.50, formerly:
Limit 4, after limit $5.99
Plus tax
Dove
Antiperspirant Stick Original Clean for Women
74 g, $8.09/100g
1,000 PC Optimum Points
sale: $5.50, formerly:
Limit 4, after limit $5.99
Plus tax
Dove
Advanced Care Antiperspirant Shea Butter Scent
45 g, $13.31/100g
1,000 PC Optimum Points
sale: $5.50, formerly:
Limit 4, after limit $5.99
Plus tax
Dove
Advanced Care Caring Coconut Scent Deodorant for Women
45 g, $13.31/100g
1,000 PC Optimum Points
sale: $4.97, formerly: $5.99
SAVE $1.02
Plus tax
Old Spice
High Endurance Deodorant for Men, Aluminum Free, Original Scent
85 g, $5.85/100g
Low Stock
sale: $4.97, formerly: $5.99
SAVE $1.02
Plus tax
Old Spice
Antiperspirant, High Endurance Pure Sport
85 g, $5.85/100g
sale: $10.99, formerly: $13.60
SAVE $2.61
Plus tax
Gillette
Clear Gel Antiperspirant and Deodorant for Men Cool Wave Scent- 2 Pack
216 g, $5.09/100g
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
Dove
Clean Comfort Antiperspirant Stick
76 g, $10.51/100g
Low Stock
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
Dove
Antiperspirant Stick for 72h protection Extra Fresh
76 g, $10.51/100g
sale: $5.99, formerly: $7.00
SAVE $1.01
Plus tax
Degree
UltraClear Black + White Antiperspirant Pure Rain
74 g, $8.09/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $2.25, formerly: $2.79
SAVE $0.54
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.06/100ml

$4.00 Member Price
, formerly: $7.17$6.00 Non-Members
SAVE $1.17
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
24x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaBread Cinnamon Raisin Sliced
468 g, $0.75/100g
























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































