Deodorants & Antiperspirants
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.

$11.99
Plus tax
Degree
Clinical Protection Antiperspirant Stress Control
48 g, $24.98/100g
Low Stock
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
Dove
Deodorant Stick aluminum-free deodorant formula Sport Fresh
85 g, $9.40/100g
Out of Stock
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
Dove
Antiperspirant Stick Sensitive Shield moisturizing cream
76 g, $10.51/100g
sale: $5.99, formerly: $7.00
SAVE $1.01
Plus tax
Degree
Advanced Dry Spray Antiperspirant Deodorant for Women
107 g, $5.60/100g
$8.99
Plus tax
Old Spice
Men’s Deodorant, Desert Detour, x The Super Mario Galaxy Movie
85 g, $10.58/100g
Low Stock
sale: $8.99, formerly: $9.49
SAVE $0.50
Plus tax
Old Spice
Men's Antiperspirant, Lawn Ranger
73 g, $12.32/100g
sale: $2.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Speed Stick
Men's Deodorant, Fresh
85 g, $4.71/100g
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Old Spice
Antiperspirant Deodorant for Men in Thunder, 24/7 Lasting Freshness and Sweat Protection
73 g, $12.32/100g
sale: $10.99, formerly: $12.49
SAVE $1.50
Plus tax
Secret
Clinical Strength Clinical Power Solid, Light & Fresh
45 g, $24.42/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Oat & Honey Whole Wheat Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $3.49, formerly: $4.00
SAVE $0.51
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $2.97, formerly: $4.00
SAVE $1.03
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.31/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaBread Cinnamon Raisin Sliced
468 g, $0.75/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































