Panty Liners
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $13.50, formerly: $14.99
SAVE $1.49
Always
Anti-Bunch Xtra Protection Daily Liners, Extra Long, Unscented, 92 CT
92 ea, $0.15/1ea
Low Stock
sale: $13.50, formerly: $14.99
SAVE $1.49
Always
Daily Liners, Regular Absorbency, Unscented, 162 Ct
162 ea, $0.08/1ea
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Kotex
Daily Wrapped Liners, Light Absorbency, Thin, 120 Count
120 ea, $0.10/1ea
2,500 PC Optimum Points
sale: $13.50, formerly: $14.99
SAVE $1.49
Always
Anti-Bunch Xtra Protection Daily Liners, Long, Unscented, 108 CT
108 ea, $0.13/1ea
Low Stock
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Carefree
Thong Panty Liners Thin To Go, 49 count
49 ea, $0.10/1ea
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Kotex
Daily Wrapped Liners, Light Absorbency, Regular Length 120 Count
120 ea, $0.10/1ea
2,500 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Kotex
Daily Thong Liners, Wrapped, Light Absorbency, Regular Length, 120 Count
2x120.0 ea, $0.05/1ea
2,500 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $13.50, formerly: $14.99
SAVE $1.49
Always
Anti-Bunch Xtra Protection Daily Liners, Regular, Unscented, 108 CT
108 ea, $0.13/1ea
Out of Stock
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Kotex
Daily Wrapped Liners, Light Absorbency, Extra Coverage, 76 Count
76 ea, $0.16/1ea
2,500 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Kotex
Daily Wrapped Liners, Light Absorbency, Regular Coverage, 100 Count
100 ea, $0.12/1ea
2,500 PC Optimum Points
sale: $11.00, formerly:
Limit 4, after limit $13.49
Kotex
Bamboo Wrapped Liners, Light Absorbency, Extra Coverage, 54 Count
54 ea, $0.25/1ea
2,500 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $11.00, formerly:
Limit 4, after limit $13.49
Kotex
Bamboo Wrapped Liners, Light Absorbency, Regular Length, 66 Count
66 ea, $0.20/1ea
2,500 PC Optimum Points
sale: $11.00, formerly:
Limit 4, after limit $13.49
Kotex
BioCare Daily Liners, Wrapped, Light Absorbency, Regular Length, 56 Count
56 ea, $0.24/1ea
2,500 PC Optimum Points
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.73/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.49, formerly: $4.00
SAVE $0.51
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.44/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaBread Cinnamon Raisin Sliced
468 g, $0.75/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































