Panty Liners
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $13.50, formerly: $14.99
SAVE $1.49
Always
Anti-Bunch Xtra Protection Daily Liners, Extra Long, Unscented, 92 CT
92 ea, $0.15/1ea
Low Stock
sale: $13.50, formerly: $14.99
SAVE $1.49
Always
Daily Liners, Regular Absorbency, Unscented, 162 Ct
162 ea, $0.08/1ea
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Kotex
Daily Wrapped Liners, Light Absorbency, Thin, 120 Count
120 ea, $0.10/1ea
2,500 PC Optimum Points
sale: $13.50, formerly: $14.99
SAVE $1.49
Always
Anti-Bunch Xtra Protection Daily Liners, Long, Unscented, 108 CT
108 ea, $0.13/1ea
Low Stock
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Carefree
Thong Panty Liners Thin To Go, 49 count
49 ea, $0.10/1ea
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Kotex
Daily Wrapped Liners, Light Absorbency, Regular Length 120 Count
120 ea, $0.10/1ea
2,500 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Kotex
Daily Thong Liners, Wrapped, Light Absorbency, Regular Length, 120 Count
2x120.0 ea, $0.05/1ea
2,500 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $13.50, formerly: $14.99
SAVE $1.49
Always
Anti-Bunch Xtra Protection Daily Liners, Regular, Unscented, 108 CT
108 ea, $0.13/1ea
Out of Stock
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Kotex
Daily Wrapped Liners, Light Absorbency, Extra Coverage, 76 Count
76 ea, $0.16/1ea
2,500 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Kotex
Daily Wrapped Liners, Light Absorbency, Regular Coverage, 100 Count
100 ea, $0.12/1ea
2,500 PC Optimum Points
sale: $11.00, formerly:
Limit 4, after limit $13.49
Kotex
Bamboo Wrapped Liners, Light Absorbency, Extra Coverage, 54 Count
54 ea, $0.25/1ea
2,500 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $11.00, formerly:
Limit 4, after limit $13.49
Kotex
Bamboo Wrapped Liners, Light Absorbency, Regular Length, 66 Count
66 ea, $0.20/1ea
2,500 PC Optimum Points
sale: $11.00, formerly:
Limit 4, after limit $13.49
Kotex
BioCare Daily Liners, Wrapped, Light Absorbency, Regular Length, 56 Count
56 ea, $0.24/1ea
2,500 PC Optimum Points
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.51/100ml

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.73/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g

sale: $2.25, formerly: $2.79
SAVE $0.54
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.06/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $2.97, formerly: $4.00
SAVE $1.03
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.31/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































