Face
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
L'Oreal Paris
Infallible Foundation 103 Natural Buff
1 ea, $19.99/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
Rimmel London
Multi Tasker Better Than Filters Primer Highlighter + Glow Booster 005 Medium
30 ml, $37.30/100ml
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
Maybelline
New York Instant Age Rewind Eraser Makeup 190 Nude
20 ml, $67.95/100ml
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
Maybelline
Pure For Oily Skin 130 Medium / Deep Sheer Tint Skin Mattifying Beauty Balm
30 ml, $37.30/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Cover Girl
Clean Fresh Nourishing Foundation 540 Light
30 ml, $34.63/100ml
Out of Stock
sale: $13.99, formerly: $17.49
SAVE $3.50
Plus tax
Maybelline
Lifterstix Multi-Use Face Stick 05 Warm
1 ea, $13.99/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.49, formerly: $4.00
SAVE $0.51
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.44/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Oat & Honey Whole Wheat Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































