Face
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
Low Stock
sale: $18.39, formerly: $22.99
SAVE $4.60
Plus tax
L'Oreal Paris
Lumi Le Glow Tint 100 Cool
25 ml, $73.56/100ml
Low Stock
$14.99
Plus tax
Maybelline
Cloudtopia Blush Matte Cheek and Lip Mousse Coral Illusion
60 ml, $24.98/100ml
Low Stock
$14.49
Plus tax
Maybelline
Fit Me Hydrate + Smooth Foundation SPF 18, Porcelain Pure Beige
30 ml, $48.30/100ml
Low Stock
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
L'Oreal Paris
Infallible Pro-Glow Up to 24HR Foundation 204 Natural Buff
30 ml, $66.63/100ml
Low Stock
sale: $18.39, formerly: $22.99
SAVE $4.60
Plus tax
L'Oreal Paris
Skin Tint Foundation Lumi Le Glow Tint Light Warm
25 ml, $73.56/100ml
sale: $16.79, formerly: $20.99
SAVE $4.20
Plus tax
L'Oreal Paris
Blush Infallible 24h Freshwear, Soft Matte Waterproof Finish Fearless Coral
1 ea, $16.79/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $2.97, formerly: $4.00
SAVE $1.03
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.31/100g
sale: about $10.25, formerly: $13.15
SAVE $2.90
Chicken Leg (Back Attached), Club Pack
$7.72/1kg $3.50/1lb

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaBread Cinnamon Raisin Sliced
468 g, $0.75/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
24x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.73/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































