
Game Day Ready
Everything you need to tackle the big game.
sale: $9.49, formerly: $10.99
SAVE $1.50
Pepperidge Farm
750 g, $1.27/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Old El Paso
189 g, $2.64/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
303 g, $1.48/100g
sale: $9.49, formerly: $10.99
SAVE $1.50
Pepperidge Farm
750 g, $1.27/100g
Low Stock

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
142 g, $2.46/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
168 g, $1.79/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
251 g, $1.79/100g

sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
No Name
454 g, $2.42/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Lay's
177 g, $2.99/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Cheez-It
200 g, $2.00/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
177 g, $2.54/100g