Filters
Canned & Pickled
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $4.00, formerly: $4.50
SAVE $0.50
No Name
Mixed Fruit with Cherries in Light Syrup
796 ml, $0.50/100ml
sale: $4.00, formerly: $4.50
SAVE $0.50
No Name
Chunky Mixed Fruit in Juice from Concentrate
796 ml, $0.50/100ml

sale: $3.49, formerly: $4.79
SAVE $1.30
Tim Hortons
Ready To Serve Soup Minestrone
540 ml, $0.65/100ml
sale: $2.29, formerly: $2.99
SAVE $0.70
No Name
Clingstone Peach Halves in Juice from Concentrate
398 ml, $0.58/100ml
sale: $4.00, formerly: $4.50
SAVE $0.50
No Name
Clingstone Peach Halves in Juice from Concentrate
796 ml, $0.50/100ml

sale: $3.49, formerly: $4.79
SAVE $1.30
Tim Hortons
Ready To Serve Soup Creamy Chicken
540 ml, $0.65/100ml

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $3.29
Del Monte
Corn Medley Mediterranean Style
398 ml, $0.83/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer

sale: about $15.73, formerly: $17.05
SAVE $1.32
Prepared in CanadaChicken Breast, Club Pack Boneless Skinless
$15.23/1kg $6.91/1lb

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Topslice Hotdog Buns 12pk
504 g, $0.79/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
1,000 PC Optimum Points

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































