Filters
Canned & Pickled
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $8.00, formerly: $8.99
SAVE $0.99
Tonnino
Tuna Fillets with Oregano in Olive Oil
190 g, $4.21/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Old Fisherman
Blue Mackerel Chunks In Tomato Sauce
230 g, $1.43/100g
sale: $1.50, formerly: $1.66
SAVE $0.16
No Name
Chunk Light Tuna Packed in Water
170 g, $0.88/100g
Out of Stock
sale: $2.50, formerly: $2.66
SAVE $0.16
Campbell's
Condensed Tomato with Basil and Oregano
284 ml, $0.88/100ml
sale: $1.50, formerly: $1.66
SAVE $0.16
No Name
Flaked Light Tuna Packed in Water
170 g, $0.88/100g
Out of Stock
sale: $2.50, formerly: $2.66
SAVE $0.16
Campbell's
Homestyle Chicken Noodle Condensed Soup
284 ml, $0.88/100ml
sale: $2.29, formerly: $2.79
SAVE $0.50
No Name
Pineapple Tidbits in Pineapple Juice
540 ml, $0.42/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $2.79, formerly: $3.29
SAVE $0.50
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.82/100g

sale: $3.00, formerly: $4.75
SAVE $1.75
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.40/100g

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































