Filters
Canned & Pickled
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Campbell's
30% Less Sodium Chicken Broth
900 ml, $0.28/100ml

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Unico
Diced Tomatoes, Herbs & Spices
796 ml, $0.38/100ml
sale: $1.99, formerly: $2.29
SAVE $0.30
No Name
Diced Tomatoes with Herbs and Spices
796 ml, $0.25/100ml

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Campbell's
No Salt Added Chicken Broth
900 ml, $0.28/100ml
sale: $1.50, formerly: $2.29
SAVE $0.79
Clover Leaf
Flaked Light Tuna, Skip Jack In Water
170 g, $0.88/100g

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Heinz
Original Beans In Tomato Sauce
398 ml, $0.75/100ml

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.29
No Name
Unsweetened Apple Sauce
620 ml, $0.37/100ml

sale: $1.50, formerly: $1.79
SAVE $0.29
No Name
Dark Red Kidney Beans
540 ml, $0.28/100ml

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Campbell's
30% Less Sodium Beef Broth
900 ml, $0.28/100ml
sale: $1.50, formerly: $2.29
SAVE $0.79
Clover Leaf
Chunk Light Tuna, Skip Jack In Water
170 g, $0.88/100g

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Unico
Diced Tomatoes, No Salt Added
796 ml, $0.38/100ml

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Campbell's
Vegetable Broth
900 ml, $0.28/100ml

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.49
Unico
Red Kidney Beans, No Salt Added
540 ml, $0.46/100ml

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Heinz
Maple Style Beans With Pure Quebec Maple Syrup
398 ml, $0.75/100ml

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.49
Unico
Black Beans, No Salt Added
540 ml, $0.46/100ml

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Unico
Crushed Tomatoes. No Salt Added
796 ml, $0.38/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































