Filters
Canned & Pickled
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Campbell's
No Salt Added Beef Broth
900 ml, $0.28/100ml

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Campbell's
No Salt Added Vegetable Broth
900 ml, $0.28/100ml

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.49
Unico
Chick Peas, No Salt Added
540 ml, $0.46/100ml
sale: $1.50, formerly: $2.29
SAVE $0.79
Clover Leaf
Flaked Light Tuna, Spicy Thai Chili
85 g, $1.76/100g

sale: $3.49, formerly: $3.79
SAVE $0.30
Holiday
Canned Luncheon Meat
340 g, $1.03/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $2.79, formerly: $3.29
SAVE $0.50
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.82/100g

sale: $3.00, formerly: $4.75
SAVE $1.75
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.40/100g

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































