Bar Soaps
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Beauty Bar Gentle Skin Cleanser for Soft Skin, Original
318 g, $1.89/100g
sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Beauty Bar for Softer Skin, Hypoallergenic Sensitive Skin
318 g, $1.89/100g
sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Skin Care Beauty Bar For Softer Skin Cucumber and Green Tea
318 g, $1.89/100g
sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Beauty Bar Soap for Nourished, Radiant Skin, Shea Butter
318 g, $1.89/100g
sale: $17.49, formerly: $23.43
SAVE $5.94
Plus tax
Dove
Beauty Bar Gentle Skin Cleanser for Soft Skin, Original
1274 g, $1.37/100g
sale: $17.49, formerly: $23.43
SAVE $5.94
Plus tax
Dove
Beauty Bar for Softer Skin, Hypoallergenic Sensitive Skin
1274 g, $1.37/100g
sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Men+Care Extra Fresh Bar Soap Hand & Body & Face & Shave soap bar
318 g, $1.89/100g
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Irish Spring
Original Clean Deodorant Bar Soap for Men, Feel Fresh All Day, 104.8 g, 12 Pack
12x104.0 g, $0.80/100g
sale: $6.79, formerly: $7.49
SAVE $0.70
Plus tax
Olay
Ultra Moisture Shea Butter Beauty Bar with Vitamin B3 Complex, 4ct
4x90.0 g, $1.89/100g
sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Men+Care Body and Face Bar soap for clean skin Clean Comfort
318 g, $1.89/100g
sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Beauty Bar Soap, Relaxing Lavender Oil & Chamomile
318 g, $1.89/100g
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Irish Spring
Aloe Mist Deodorant Bar Soap, 12 Pack
12x105.0 g, $0.79/100g
sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Revive Beauty Bar for Skin Nourishment Pomegranate And Lemon Verbena
318 g, $1.89/100g
sale: $5.79, formerly: $7.49
SAVE $1.70
Plus tax
Caprina
Goat's Milk Soap, Original Formula
270 g, $2.14/100g
sale: $6.79, formerly: $7.49
SAVE $0.70
Plus tax
Olay
Age Defying Bar Soap with Vitamin E and Vitamin B3 Complex Beauty Bars, 4 count
4x90.0 g, $1.89/100g
Low Stock
sale: $8.50, formerly: $10.99
SAVE $2.49
Plus tax
DR.Squatch
Wood Barrel Bourbon Bar Soap
141.7 g, $6.00/100g
PC Optimum Offer
sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Beauty Bar Helps Rebalance Skin Peach and Rice Milk
318 g, $1.89/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Oat & Honey Whole Wheat Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
sale: about $10.25, formerly: $13.15
SAVE $2.90
Chicken Leg (Back Attached), Club Pack
$7.72/1kg $3.50/1lb

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.44/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

$4.00 Member Price
, formerly: $7.17$6.00 Non-Members
SAVE $1.17
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































