Bar Soaps
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
Out of Stock
sale: $9.99, formerly: $13.99
SAVE $4.00
Plus tax
Monday
MOISTURE Body Wash in Peaches & Cream
600 ml, $1.67/100ml
sale: $10.99, formerly: $15.99
SAVE $5.00
Plus tax
Monday
EXFOLIATING Body Scrub in Vanilla Glaze
510 g, $2.15/100g
sale: $8.50, formerly: $10.99
SAVE $2.49
Plus tax
DR.Squatch
Pine Tar Bar Soap
141.7 g, $6.00/100g
PC Optimum Offer
Out of Stock
sale: $8.50, formerly: $10.99
SAVE $2.49
Plus tax
DR.Squatch
Men's Natural Soap Total Moisture Shea Butter
142 g, $5.99/100g
PC Optimum Offer
sale: $8.50, formerly: $10.99
SAVE $2.49
Plus tax
DR.Squatch
Men's Natural Soap Cool Fresh Aloe
141.7 g, $6.00/100g
PC Optimum Offer
sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
Plus tax
OLLY
Vitamin Complex Body Wash, Calm, Eucalyptus Amber
502 ml, $2.39/100ml
sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
Plus tax
OLLY
Bright Body Wash with Vitamin Complex, Citrus Currant
502 ml, $2.39/100ml
Out of Stock
Out of Stock
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $2.97, formerly: $4.00
SAVE $1.03
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.31/100g
sale: about $10.25, formerly: $13.15
SAVE $2.90
Chicken Leg (Back Attached), Club Pack
$7.72/1kg $3.50/1lb

sale: $3.49, formerly: $4.00
SAVE $0.51
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $12.00, formerly: $13.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.71/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Oat & Honey Whole Wheat Bread
600 g, $0.72/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.17$6.00 Non-Members
SAVE $1.17
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
24x355.0 ml, $0.15/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































