Deodorants & Antiperspirants
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.

sale: $9.25, formerly: $9.99
SAVE $0.74
Plus tax
Green Beaver
Deodorant, Wild Rose
50 g, $18.50/100g
Low Stock
sale: $7.99, formerly: $10.99
SAVE $3.00
Plus tax
Degree
Whole Body Deodorant Spray, Rose+Waterlily
113 g, $7.07/100g
Low Stock
sale: $10.99, formerly: $12.49
SAVE $1.50
Plus tax
Secret
Clinical Antiperspirant Deodorant for Women, 72HR Sweat & Odor Protection, Pro-Hyaluronic Acid, Clear Gel, Clean Lavender
45 g, $24.42/100g
Low Stock
sale: $9.99, formerly: $11.99
SAVE $2.00
Plus tax
Tom's of Maine
Wild Lavender Natural Deodorant for Men and Women, Aluminum Free
92 g, $10.86/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Oat & Honey Whole Wheat Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































