Face Moisturizers
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $45.44, formerly: $50.49
SAVE $5.05
Plus tax
Olay
Regenerist Retinol 24 Night Facial Serum
40 ml, $113.60/100ml
sale: $41.39, formerly: $47.99
SAVE $6.60
Plus tax
Olay
REGENERIST Retinol 24 Night Cream, Anti-Aging Moisturizer, Fragrance-Free, Non-Greasy, Triple Collagen Pep
50 ml, $86.23/100g
sale: $42.29, formerly: $46.99
SAVE $4.70
Plus tax
Olay
REGENERIST Anti-Aging Face Cream, Firming Moisturizer with Triple Collagen Pep & Niacinamide
50 ml, $84.58/100ml
sale: $40.94, formerly: $45.49
SAVE $4.55
Plus tax
Olay
Regenerist Whip Face Moisturizer
50 ml, $85.29/100g
sale: $45.44, formerly: $50.49
SAVE $5.05
Plus tax
Olay
Regenerist Whip Face Moisturizer Fragrance-Free
50 ml, $90.88/100ml
sale: $41.39, formerly: $45.99
SAVE $4.60
Plus tax
Olay
Hyaluronic + Peptide 24 Eye Gel, Fragrance-free
15 ml, $275.93/100ml
sale: $45.44, formerly: $50.49
SAVE $5.05
Plus tax
Olay
Regenerist Whip Face Moisturizer Spf 25
48 g, $90.88/100ml
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Plus tax
Nivea
Creme
400 ml, $4.25/100ml
4,000 PC Optimum Points
sale: $9.99, formerly: $10.61
SAVE $0.62
Plus tax
Nivea
Body Lotion Aloe Hydration Normal To Dry Skin
625 ml, $1.60/100ml
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Plus tax
Nivea
Body Lotion Firming
1000 ml, $1.70/100ml
4,000 PC Optimum Points

sale: $15.59, formerly: $16.56
SAVE $0.97
Plus tax
Cetaphil
Daily Advance Ultra Hydrating Lotion
473 ml, $3.30/100ml

sale: $13.59, formerly: $15.29
SAVE $1.70
Plus tax
Cetaphil
Daily Facial Moisturizer SPF 15
120 ml, $11.33/100ml
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $7.49
Plus tax
St Ives
Scrub Apricot
300 ml, $2.50/100ml
PC Optimum Offer
sale: $16.49, formerly: $16.99
SAVE $0.50
Plus tax
Vaseline
Intensive Care Cocoa Radiant Body Lotion
947 ml, $1.74/100ml

sale: $23.19, formerly: $26.09
SAVE $2.90
Plus tax
Cetaphil
Moisturizing Cream
453 g, $5.12/100g
$13.99
Plus tax
Vaseline
Glazed and Glisten Golden Hour Glow Vanilla Cocoa Shimmering
200 ml, $7.00/100ml
Low Stock

sale: $15.99, formerly: $17.99
SAVE $2.00
Plus tax
Cetaphil
Daily Facial Moisturizer SPF 50
50 ml, $31.98/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Biore
Deep Cleansing Charcoal Pore Strips for Instant Pore Unclogging and Blackhead Removal, 8ct
8 ea
sale: $9.99, formerly: $12.49
SAVE $2.50
Plus tax
Nivea
Oil Infused Lotion Coconut & Monoi Oil
500 ml, $2.00/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.73/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.49, formerly: $4.00
SAVE $0.51
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.44/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaBread Cinnamon Raisin Sliced
468 g, $0.75/100g

























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































