Face Moisturizers
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $41.39, formerly: $45.99
SAVE $4.60
Plus tax
Olay
Hyaluronic + Peptide 24 Eye Gel, Fragrance-free
15 ml, $275.93/100ml
sale: $44.99, formerly: $49.99
SAVE $5.00
Plus tax
Olay
Super Eye Daily Serum, 5-In-1 Eye Serum With Vitamin C And Niacinamide
13.5 ml, $333.26/100ml
Low Stock
sale: $45.44, formerly: $50.49
SAVE $5.05
Plus tax
Olay
Regenerist Retinol 24 Night Facial Serum
40 ml, $113.60/100ml
sale: $38.24, formerly: $42.49
SAVE $4.25
Plus tax
Olay
Regenerist Enhancing UV Lotion Advanced Anti-Aging 75ml
75 ml, $50.99/100ml
sale: $51.29, formerly: $56.99
SAVE $5.70
Plus tax
Olay
Regenerist Neck and Face Roller, Neck Cream
50 ml, $102.58/100ml
Low Stock
Low Stock
$51.29
Plus tax
Olay
Regenerist Under Eye Correcting Cream Roller, Eye Wrinkle Cream
20 ml, $256.45/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $14.49, formerly: $14.99
SAVE $0.50
Plus tax
Neutrogena
Night Calming Make-Up Removing Cleansing Wipes
25 ea, $0.58/1ea
sale: $35.59, formerly: $44.49
SAVE $8.90
Plus tax
L'Oreal Paris
Revitalift Triple Power LZR Day & Night Moisturizers
50 ml, $71.18/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.51/100ml

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.73/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g

sale: $2.25, formerly: $2.79
SAVE $0.54
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.06/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $2.97, formerly: $4.00
SAVE $1.03
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.31/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g








































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































