Face Moisturizers
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $7.49
Plus tax
St Ives
Renewing Face Moisturizer For Renewing Dry Skin
150 ml, $4.99/100ml
PC Optimum Offer

sale: $9.99, formerly: $12.49
SAVE $2.50
Plus tax
Biore
Deep Pore Charcoal Cleanser, Face Wash for Oily Skin
200 ml, $5.00/100ml
Low Stock
sale: $30.99, formerly: $33.99
SAVE $3.00
Plus tax
Olay
Total Effects 7 In One Anti-Aging Moisturizer With Sunscreen
50 ml, $61.98/100ml

$13.49
Plus tax
Life Brand
Vitamin E Ultra-Rich Moisturizing Cream
120 ml, $11.24/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Biore
Ultra Deep Cleansing Pore Strips for Instant Pore Unclogging and Blackhead Removal, 6ct
6 ea, $1.73/1ea

sale: $14.49, formerly: $17.99
SAVE $3.50
Plus tax
Neutrogena
Hyaluronic Boost Hydro Boost Body Cream Gel, Fragrance Free
453 g, $3.20/100g

sale: $14.49, formerly: $17.99
SAVE $3.50
Plus tax
Neutrogena
Hyaluronic Boost Hydro Boost Body Cream Gel
453 g, $3.20/100g
sale: $14.39, formerly: $18.49
SAVE $4.10
Plus tax
Biore
Deep Cleansing Pore Strips Value Pack for Instant Pore Unclogging and Blackhead Removal, 14ct
14 ea, $1.03/1ea
Low Stock

sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
Plus tax
Cetaphil
DailyAdvance Ultra Hydrating Lotion
225 g, $5.68/100g
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Biore
Deep Cleansing Pore Strips for Instant Pore Unclogging and Blackhead Removal, 8ct
8 ea, $1.30/1ea

$19.49
Plus tax
Jamieson
Vitamin A Renewal Night Cream
120 ml, $16.24/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $35.59, formerly: $44.49
SAVE $8.90
Plus tax
L'Oreal Paris
Fragrance Free Anti Aging Day Moisturizer Cream with Retinol
50 ml, $71.18/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.51/100ml

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.73/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g

sale: $2.25, formerly: $2.79
SAVE $0.54
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.06/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $2.97, formerly: $4.00
SAVE $1.03
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.31/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































