Filters
Diapers, Wipes & Training Pants
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
Out of Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Huggies
Boys' Potty Training Pants, 4T-5T (38-50 lbs), 82 Count
82 ea, $0.54/1ea
Low Stock
$43.99
Plus tax
Huggies
Snug & Dry Baby Diapers, Size 3 (16-26 lbs), 168 Ct
168 ea, $0.26/1ea
Low Stock
sale: $20.00, formerly:
Limit 4, after limit $21.99
Plus tax
Pampers
Aqua Pure Baby Wipes 336 Count 6X
336 ea, $0.07/1ea
Low Stock
sale: $29.99, formerly: $39.99
SAVE $10.00
Plus tax
Pampers
Swaddlers Newborn Diapers Size 0 136 Count
136 ea, $0.22/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Overnites Nighttime Baby Diapers, Size 6 (35+ lbs), 42 Ct
42 ea, $0.79/1ea
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Pampers
Easy Ups Training Underwear Peppa Pig Size 4 2T-3T, 112 Count
112 ea, $0.39/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Pampers
Easy Up Training Pants Size 4 (2T3T), 112 Count
112 ea, $0.39/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Huggies
Boys' Potty Training Pants, 3T-4T (32-40 lbs), 92 Count
92 ea, $0.48/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Diapers - Cruisers 360° - Size 5, 56 Count
56 ea, $0.61/1ea
Low Stock
$25.00 Member Price
, formerly: $29.88 Non-Members
Limit 4, after limit $34.88
Plus tax
Kiddicare
Diaper Size 4 124s
124 ea, $0.28/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Goodnites
Girls' Nighttime Bedwetting Underwear, Size Extra Large (95-120 lbs), 28 Ct
28 ea, $1.18/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers Diapers, Size 3, 78 Count
78 ea, $0.44/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers Diapers, Size S4, 66 Count
66 ea, $0.52/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Little Movers Baby Diapers, Size 5 (27+ lbs), 58 Ct
58 ea, $0.57/1ea
sale: $29.88, formerly:
Limit 4, after limit $34.88
Plus tax
Kiddicare
Diaper Size 5 112s
112 ea, $0.31/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Girls' Potty Training Pants, 2T-3T (16-34 lbs), 74 Count
74 ea, $0.45/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Pampers
Easy Ups Training Underwear Boys Size 8 6T-7T, 58 Count
58 ea, $0.76/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Little Movers Baby Diapers, Size 4 (22-37 lbs), 66 Ct
66 ea, $0.50/1ea
Out of Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Overnites Nighttime Baby Diapers, Size 4 (22-37 lbs), 58 Ct
58 ea, $0.57/1ea
$43.99
Plus tax
Huggies
Snug & Dry Baby Diapers, Size 2 (12-18 lbs), 186 Ct
186 ea, $0.24/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers Diapers, Size S5, 58 Count
58 ea, $0.59/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Diapers - Cruisers 360° - Size 6, 48 Count
48 ea, $0.71/1ea
Low Stock
sale: $20.00, formerly:
Limit 4, after limit $21.99
Plus tax
Huggies
Baby Wipes, Natural Care Sensitive, UNSCENTED, 3 Refill Packs, 624 Wipes
624 ea, $0.04/1ea
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Huggies
Boys' Potty Training Pants, 5T-6T (46-60 lbs), 66 Count
66 ea, $0.67/1ea
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
24x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.17$6.00 Non-Members
SAVE $1.17
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Oat & Honey Whole Wheat Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.73/100g



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































