Filters
Diapers, Wipes & Training Pants
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Diapers - Cruisers 360° - Size 7, 44 Count
44 ea, $0.77/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Huggies
Girls' Potty Training Pants, 4T-5T (38-50 lbs), 82 Count
82 ea, $0.54/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Huggies
Girls' Potty Training Pants, 3T-4T (32-40 lbs), 92 Count
92 ea, $0.48/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Baby Dry Ultra Diapers, Size 4, (22-37 lbs), 102 Count
102 ea, $0.33/1ea
Low Stock
sale: $4.39, formerly: $5.49
SAVE $1.10
Plus tax
President's Choice
Petroleum Jelly Scented
375 g, $1.17/100g
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Overnites Nighttime Baby Diapers, Size 7 (41+ lbs), 36 Ct
36 ea, $0.92/1ea
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Pampers
Easy Up Potty Training Pants Size 5 (3T4T), 100 Count
100 ea, $0.44/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Pampers
Easy Up Training Pants Size 5 (3T4T), 100 Count
100 ea, $0.44/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Little Movers Baby Diapers, Size 3 (16-28 lbs), 76 Ct
76 ea, $0.43/1ea
Low Stock
$43.99
Plus tax
Huggies
Snug & Dry Baby Diapers, Size 1 (8-14 lbs), 208 Ct
208 ea, $0.21/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Goodnites
Girls' Nighttime Bedwetting Underwear, Size Extra Small (28-43 lbs), 44 Ct
44 ea, $0.75/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Pampers
Easy Up Training Pants Size 4 (2T3T), 112 Count
112 ea, $0.39/1ea
Low Stock
sale: $29.88, formerly:
Limit 4, after limit $34.88
Plus tax
Kiddicare
Diaper Size 6 100s
100 ea, $0.35/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Baby Dry Ultra Diapers, Size 5, (20-37 lbs), 90 Count
90 ea, $0.38/1ea
Low Stock
Out of Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Goodnites
Girls' Nighttime Underwear, Size XXL (120-165 lbs), 24 Ct
24 ea, $1.37/1ea
$43.99
Plus tax
Huggies
Snug & Dry Baby Diapers, Size 8 (45+ lbs), 80 Ct
80 ea, $0.55/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Baby Dry Ultra Diapers, Size 3, (16-28 lbs), 116 Count
116 ea, $0.29/1ea
Low Stock
$14.99
Plus tax
Huggies
Simply Clean Unscented Baby Wipes, 6 Flip-Top Packs
384 ea, $0.04/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers Diapers, Size S6, 50 Count
50 ea, $0.68/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Girls' Potty Training Pants, 5T-6T (50+ lbs), 48 Count
48 ea, $0.69/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Pull-Ups Boys' Night-Time Potty Training Pants, 3T-4T (32-40 lbs), 60 Ct
60 ea, $0.55/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Little Movers Baby Diapers, Size 6 (35+ lbs), 50 Ct
50 ea, $0.66/1ea
$43.99
Plus tax
Huggies
Snug & Dry Baby Diapers, Size 7 (31-48 lbs), 88 Ct
88 ea, $0.50/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Little Snugglers Baby Diapers, Size 3 (16-28 lbs), 76 Ct
76 ea, $0.43/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Overnites Nighttime Baby Diapers, Size 3 (16-28 lbs), 66 Ct
66 ea, $0.50/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Pull-Ups Boys' Night-Time Training Pants, 4T-5T (38-50 lbs), 52 Ct
52 ea, $0.63/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Diapers - Cruisers 360° - Size 4, 64 Count
64 ea, $0.53/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
ZZZ Overnight Diapers, Size 5, 50 Count
50 ea, $0.68/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
24x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.17$6.00 Non-Members
SAVE $1.17
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Oat & Honey Whole Wheat Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.73/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































