Filters
Diapers, Wipes & Training Pants
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Huggies
Girls' Potty Training Pants, 2T-3T (16-34 lbs), 104 Count
104 ea, $0.42/1ea
Low Stock
Out of Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
AMORE Diapers, Size 2, 74 Count
74 ea, $0.46/1ea
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Huggies
Boys' Potty Training Pants, 6T-7T (55-75 lbs), 58 Count
58 ea, $0.76/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
AMORE Diapers, Size 1, 82 Count
82 ea, $0.41/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers Diapers, Size S7, 44 Count
44 ea, $0.77/1ea

sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $49.99
Plus tax
Royale
Premium Diapers, Size 5 - 148 Count, Disposable Baby Diapers
148 ea, $0.34/1ea
Out of Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Skin Essentials Baby Diapers, Size 4 (22-37 lbs), 58 Ct
58 ea, $0.57/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Pull-Ups Girls' Night-Time Training Pants, 5T-6T (46-60 lbs), 44 Ct
44 ea, $0.75/1ea
Low Stock
sale: $14.01, formerly: $14.99
SAVE $0.98
Plus tax
Aleva Naturals
Bamboo Baby Wipes
240 ea, $0.06/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Snug & Dry Baby Diapers, Size 5 (25-37 lbs), 84 Ct
84 ea, $0.39/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
AMORE Diapers, Size 5, 48 Count
48 ea, $0.71/1ea
Low Stock
sale: $9.49, formerly: $10.49
SAVE $1.00
Plus tax
Pampers
Aqua Pure Baby Wipes 112 Count 2X
112 ea, $0.08/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Snug & Dry Baby Diapers, Size 4 (20-32 lbs), 92 Ct
92 ea, $0.36/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
AMORE Diapers, Size 0, 76 Count
76 ea, $0.45/1ea

sale: $14.39, formerly: $16.49
SAVE $2.10
Plus tax
Cetaphil
Baby Eczema Calming Moisturizer
295 ml, $4.88/100ml
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Skin Essentials Newborn Diapers, Size Newborn (6-9 lbs), 76 Ct
76 ea, $0.43/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Diapers - Swaddlers 360°, Size 6, 44 Count
44 ea, $0.77/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Little Movers Baby Diapers, Size 7 (41+ lbs), 42 Ct
42 ea, $0.79/1ea
sale: $10.39, formerly: $12.49
SAVE $2.10
Plus tax
Johnsons
Baby Lotion for Newborns, CottonTouch Cream
800 ml, $1.30/100ml
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Skin Essentials Baby Diapers, Size 3 (16-28 lbs), 66 Ct
66 ea, $0.50/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Snug & Dry Baby Diapers, Size 3 (16-26 lbs), 104 Ct
104 ea, $0.32/1ea
sale: $20.00, formerly:
Limit 4, after limit $21.99
Plus tax
Huggies
Calm Baby Wipes, Unscented, 6 Push Button Packs (336 Wipes Total)
336 ea, $0.07/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Skin Essentials Baby Diapers, Size 1 (8-14 lbs), 84 Ct
84 ea, $0.39/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers Active Baby Diaper Size 8 38 Count
38 ea, $0.89/1ea
sale: $29.88, formerly:
Limit 4, after limit $34.88
Plus tax
Kiddicare
Diaper Size 7 88s
88 ea, $0.40/1ea

sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $49.99
Plus tax
Royale
Premium Diapers, Size 3 - 180 Count, Disposable Baby Diapers
180 ea, $0.28/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Huggies
Girls' Potty Training Pants, 6T-7T (55-75 lbs), 58 Count
58 ea, $0.76/1ea
Low Stock
sale: $45.00, formerly:
Limit 4, after limit $49.99
Plus tax
Huggies
Snug & Dry Baby Diapers, Size 7 (31-48 lb.), 104 Ct
104 ea, $0.48/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers 360 Pull-On Diapers, Size 3 (16-28 lbs), 70 Count, for up to 100% Leakproof Skin Protection
70 ea, $0.49/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Boys' Potty Training Pants, 6T-7T (55-75 lbs), 42 Count
42 ea, $0.79/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
24x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.17$6.00 Non-Members
SAVE $1.17
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Oat & Honey Whole Wheat Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.73/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































