Filters
Diapers, Wipes & Training Pants
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Diapers - Swaddlers 360°, Size 7, 40 Count
40 ea, $0.85/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Skin Essentials Baby Diapers, Size 2 (12-18 lbs), 74 Ct
74 ea, $0.45/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
AMORE Diapers, Size 6, 42 Count
42 ea, $0.81/1ea
sale: $20.00, formerly:
Limit 4, after limit $21.99
Plus tax
Pampers
Complete Clean Wipes 10X 720 Count
720 ea, $0.03/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Snug & Dry Baby Diapers, Size 6 (28-44 lbs), 66 Ct
66 ea, $0.50/1ea
Low Stock

sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $49.99
Plus tax
Royale
Premium Diapers, Size 6 - 108 Count, Disposable Baby Diapers
108 ea, $0.46/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Girls' Potty Training Pants, 6T-7T (55-75 lbs), 42 Count
42 ea, $0.79/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Skin Essentials Baby Diapers, Size 5 (27+ lbs), 50 Ct
50 ea, $0.66/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $5.59, formerly: $6.99
SAVE $1.40
Plus tax
Johnsons
Baby Powder with Vitamin E
623 g, $0.90/100g
Low Stock
Low Stock
sale: $45.00, formerly:
Limit 4, after limit $49.99
Plus tax
Huggies
Snug & Dry Baby Diapers, Size 5 (25-37 lb.), 162 Ct
162 ea, $0.31/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
24x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.17$6.00 Non-Members
SAVE $1.17
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Oat & Honey Whole Wheat Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.73/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































