Filters
Diapers, Wipes & Training Pants
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Boys' Potty Training Pants, 2T-3T (16-34 lbs), 74 Count
74 ea, $0.45/1ea
Low Stock
sale: $29.88, formerly:
Limit 4, after limit $34.88
Plus tax
Kiddicare
Diaper Size 3 136s
136 ea, $0.26/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Huggies
Girls' Potty Training Pants, 5T-6T (46+ lbs), 66 Count
66 ea, $0.67/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
AMORE Diapers, Size 3, 66 Count
66 ea, $0.52/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Baby Dry Ultra Diapers, Size 6, (23-44 lbs), 72 Count
72 ea, $0.47/1ea
Low Stock
sale: $20.00, formerly:
Limit 4, after limit $21.99
Plus tax
Pampers
Ultraclean Baby Wipes 468 Count 6X
468 ea, $0.05/1ea
Low Stock
sale: $14.39, formerly: $16.49
SAVE $2.10
Plus tax
Cetaphil
Baby Shea Butter Daily Lotion
400 ml, $3.60/100ml
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Pull-Ups Boys' Night-Time Training Pants, 5T-6T (46-60 lbs), 44 Ct
44 ea, $0.75/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Little Movers HuggFit 360° Baby Diapers, Size 5, 56 Count
56 ea, $0.59/1ea
Out of Stock
Out of Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Pampers
Easy Ups Potty Training Pants Size 7 (5T6T), 70 Count
70 ea, $0.63/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Pull-Ups Girls' Night-Time Potty Training Pants, 3T-4T (32-40 lbs), 60 Ct
60 ea, $0.55/1ea
Low Stock
sale: $45.00, formerly:
Limit 4, after limit $49.99
Plus tax
Huggies
Snug & Dry Baby Diapers, Size 4 (20-32 lbs), 180 Ct
180 ea, $0.28/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Baby Dry Ultra Diapers, Size 2, (12-18 lbs), 120 Count
120 ea, $0.28/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers 360 Pull-On Diapers, Size 5 (27+ lbs), 52 Count, for up to 100% Leakproof Skin Protection
52 ea, $0.65/1ea
Low Stock
sale: $45.00, formerly:
Limit 4, after limit $49.99
Plus tax
Huggies
Snug & Dry Baby Diapers, Size 6 (28-44 lbs), 132 Ct
132 ea, $0.38/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Little Movers HuggFit 360° Baby Diapers, Size 4, 64 Count
64 ea, $0.52/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Huggies
Boys' Potty Training Pants, 2T-3T (16-34 lbs), 104 Count
104 ea, $0.42/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Pampers
Easy Ups Training Underwear Peppa Pig Size 4 2T-3T, 112 Count
112 ea, $0.39/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
AMORE Diapers, Size 4, 58 Count
58 ea, $0.59/1ea
Low Stock
sale: $6.39, formerly: $7.99
SAVE $1.60
Plus tax
Johnson & Johnson
Lotion for Newborns, Cotton Touch Cream
400 ml, $1.60/100ml
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Pull-Ups Girls Night-Time Training Pants, 4T-5T (38-50 lbs), 52 Ct
52 ea, $0.63/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Little Snugglers Baby Diapers, Size 4 (22-37 lbs), 66 Ct
66 ea, $0.50/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Little Movers HuggFit 360° Baby Diapers, Size 6, 48 Count
48 ea, $0.69/1ea
Out of Stock

sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $49.99
Plus tax
Royale
Premium Diapers, Size 4 - 168 Count, Disposable Baby Diapers
168 ea, $0.30/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers 360 Pull-On Diapers, Size 4 (22-37 lbs), 56 Count, for up to 100% Leakproof Skin Protection
56 ea, $0.61/1ea
Low Stock
$31.99
Plus tax
Pampers
Easy Up Potty Training Pants Size 4 (2T3T), 74 Count
74 ea, $0.43/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
24x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.17$6.00 Non-Members
SAVE $1.17
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Oat & Honey Whole Wheat Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.73/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































