Bakery
Bakery
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
From Our Bakery

sale: $4.00, formerly: $4.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPumpernickel Bread Boule, Unsliced
574 g, $0.70/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaBread Cinnamon Raisin Sliced
468 g, $0.75/100g
Bread

$3.25 Member Price
, formerly: $4.00$3.75 Non-Members
SAVE $0.25
Prepared in CanadaACE
White Baguette
350 g, $1.07/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Whole Grain & Protein Blend Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.49, formerly: $4.00
SAVE $0.51
Prepared in CanadaD'Italiano
Gusto! Brioche Style Thick Sliced Loaf
620 g, $0.56/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Everything Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Flax & Quinoa Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $5.00, formerly: $6.29
SAVE $1.29
Prepared in CanadaLA FOURNEE DOREE
Sliced Brioche Bread
500 g, $1.00/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaBread Cinnamon Raisin Sliced
468 g, $0.75/100g

sale: $4.00, formerly: $4.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaNo Name
Ready to Bake Garlic Toast
638 g, $0.63/100g

sale: $3.49, formerly: $4.00
SAVE $0.51
Prepared in CanadaD'Italiano
Sesame Seed Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaSunmaid
Cinnamon Swirl Raisin Bread
450 g, $1.11/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
No Sugar Added White with Whole Grains Bread
600 g, $0.72/100g

$3.25 Member Price
, formerly: $4.00$3.75 Non-Members
SAVE $0.25
Prepared in CanadaACE
Ciabatta Lunga
390 g, $0.96/100g

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Hot Cross Buns Extra-Raisins
565 g, $0.71/100g

sale: $4.79, formerly: $4.99
SAVE $0.20
Prepared in CanadaVillaggio
Rustico™ Harvest Multigrain Bread
550 g, $0.87/100g

$3.25 Member Price
, formerly: $4.00$3.75 Non-Members
SAVE $0.25
Prepared in CanadaACE
Sourdough Baguette
380 g, $0.99/100g

sale: $2.50, formerly: $3.29
SAVE $0.79
Prepared in CanadaNo Name
Ready to Bake Sliced Garlic Toast
325 g, $0.77/100g








































































