Filters
Yogurt
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Eco fees apply
Liberte
1% Kefir, Mango
1 l, $0.80/100ml

$6.49
Eco fees apply
President's Choice
Strawberry Kefir Probiotic Fermented 1% M.F. Milk
1 l, $0.65/100ml
Low Stock
sale: $1.19, formerly: $1.50
SAVE $0.31
Plus tax, eco fees apply
Yoplait
YOP Drinkable Yogurt 1.5% M.F. Blueberry
200 ml, $0.60/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax, eco fees apply
Oikos
Pro, High Protein Drinkable Yogurt, Espresso
300 ml, $1.33/100ml

sale: $6.79, formerly: $7.49
SAVE $0.70
Silk
Greek Protein Yogurt, Vanilla, High Protein, Dairy Free
500 g, $1.36/100g

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Eco fees apply
Liberte
1% Kefir, Strawberry
1 l, $0.80/100ml

sale: $7.49, formerly: $8.49
SAVE $1.00
siggi's
Vanilla Cinnamon Skyr Yogurt 3.25%
650 g, $1.15/100g
Low Stock
sale: $1.19, formerly: $1.50
SAVE $0.31
Plus tax, eco fees apply
Yoplait
YOP Drinkable Yogurt 1.5% M.F. Banana
200 ml, $0.60/100ml
sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
Liberte
Mediterranean Yogurt Raspberry Cheesecake 4ct
400 g, $1.00/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.50/100g

sale: $3.00, formerly: $4.75
SAVE $1.75
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.40/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $12.00, formerly: $13.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.71/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.50/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































