Filters
Yogurt
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
Activia
Probiotic Yogurt, Vanilla
650 g, $0.54/100g

sale: $7.49, formerly: $8.49
SAVE $1.00
siggi's
Plain Skyr Yogurt 0%
750 g, $1.00/100g
sale: $4.00, formerly: $4.25
SAVE $0.25
Yoplait
Tubes Yogurt Vanilla Flavour 1% M.F.
448 g, $0.89/100g

sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Oikos
Pro High Protein Yogurt, Vanilla, 13g Protein
650 g, $1.15/100g

sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Oikos
Greek Yogurt, Plain, High Protein, 0% M.F.
650 g, $1.15/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.29
Activia
Probiotic Yogurt, Vanilla
8x100.0 g, $0.79/100g

sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Oikos
Pro High Protein Greek Yogurt, Plain, 13g protein
650 g, $1.15/100g

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
Activia
Probiotic Yogurt, Strawberry
650 g, $0.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
Activia
Probiotic Yogurt, Raspberry
650 g, $0.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Activia
Probiotic Yogurt, Cherry
650 g, $0.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Activia
Probiotic Yogurt, Blueberry
650 g, $0.54/100g

sale: $8.49, formerly: $9.99
SAVE $1.50
IOGO
Strawberry Raspberry Blueberry Vanilla Yogurt Cups 1%
16x100.0 g, $0.53/100g
Out of Stock
sale: $1.19, formerly: $1.50
SAVE $0.31
Plus tax, eco fees apply
Yoplait
YOP Drinkable Yogurt 1.5% M.F. Strawberry
200 ml, $0.60/100ml
Out of Stock

sale: $7.49, formerly: $8.49
SAVE $1.00
siggi's
Plain Skyr Yogurt 3.6%
750 g, $1.00/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Activia
Probiotic Yogurt, Mango
650 g, $0.54/100g

sale: $7.49, formerly: $8.49
SAVE $1.00
siggi's
Vanilla Skyr Yogurt 0%
750 g, $1.00/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Activia
Probiotic Yogurt, Peach
650 g, $0.54/100g

sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Oikos
Pro High Protein Yogurt, Strawberry, 13g protein
650 g, $1.15/100g

sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Oikos
Greek Yogurt, Vanilla, High Protein, Blended, 0% M.F.
650 g, $1.15/100g

sale: $4.00, formerly: $4.50
SAVE $0.50
Liberte
Méditerranée 9% Yogurt, Black Cherry
500 g, $0.80/100g
Out of Stock

sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Oikos
Greek Yogurt, Plain, 0% M.F.
750 g, $1.00/100g

sale: $3.00, formerly: $5.79
SAVE $2.79
siggi's
Vanilla Skyr Yogurt 2%
400 g, $0.75/100g
sale: $1.19, formerly: $1.50
SAVE $0.31
Plus tax, eco fees apply
Yoplait
YOP Drinkable Yogurt 1.5% M.F. Vanilla
200 ml, $0.60/100ml

sale: $4.00, formerly: $4.25
SAVE $0.25
Yoplait
Tubes Yogurt Strawberry 1% M.F, Kids Snacks, 56 g, 8 ct
448 g, $0.89/100g
Out of Stock

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Activia
Probiotic Yogurt, Plain
650 g, $0.54/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.50/100g

sale: $3.00, formerly: $4.75
SAVE $1.75
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.40/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $12.00, formerly: $13.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.71/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.50/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer






















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































