Filters
Canned & Pickled
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.

sale: $3.49, formerly: $4.79
SAVE $1.30
Tim Hortons
Chicken Noodle Soup
540 ml, $0.65/100ml

sale: $1.49, formerly: $1.75
SAVE $0.26
No Name
Assorted Sizes Cut Wax Beans
398 ml, $0.37/100ml
sale: $5.49, formerly: $6.49
SAVE $1.00
Bicks
Premium Baby Dills Pickles Less Salt, Garlic
1 l, $0.55/100ml

sale: $3.00, formerly: $3.79
SAVE $0.79
St Hubert
Chicken & Rice Soup
540 ml, $0.56/100ml

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Maple Leaf
Flakes of Ham, Less Salt by Maple Leaf
156 g, $2.75/100g
sale: $3.75, formerly: $4.50
SAVE $0.75
Rio Mare
Insalatissime Light Tuna Salad Chickpeas
160 g, $2.34/100g

sale: $2.25, formerly: $2.75
SAVE $0.50
RO TEL
Diced Tomatoes & Green Chilies, Medium
284 g, $0.79/100g

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Campbell's
Concentrated Vegetable Broth
250 ml, $1.00/100ml
sale: $3.00, formerly: $3.49
SAVE $0.49
PC Blue Menu
Butternut Squash and Garlic Soup
500 ml, $0.60/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $2.79, formerly: $3.29
SAVE $0.50
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.82/100g

sale: $3.00, formerly: $4.75
SAVE $1.75
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.40/100g

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































