Filters
Canned & Pickled
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Campbell's
Concentrated Chicken Broth
250 ml, $1.00/100ml
sale: $2.50, formerly: $2.99
SAVE $0.49
Clover Leaf
Oysters, Smoked
85 g, $2.94/100g
200 PC Optimum Points

sale: $2.79, formerly: $2.99
SAVE $0.20
Aylmer
Original Diced Tomatoes
796 ml, $0.35/100ml

sale: $2.79, formerly: $2.99
SAVE $0.20
Aylmer
Diced Tomatoes with Italian Spices
796 ml, $0.35/100ml

sale: $1.49, formerly: $1.75
SAVE $0.26
No Name
Assorted Sizes Peas
398 ml, $0.37/100ml

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Heinz
Deep-Browned Beans With Tomato Sauce
398 ml, $0.75/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Unico
Pepper Rings Pickled Hot
750 ml, $0.67/100ml

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Campbell's
Concentrated Beef Broth
250 ml, $1.00/100ml
sale: $2.50, formerly: $2.66
SAVE $0.16
Campbell's
Cream of Mushroom Soup, Less Salt
284 ml, $0.88/100ml

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Heinz
Beans with Molasses & Pork
398 ml, $0.75/100ml

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Campbell's
Concentrated Broth Chicken Less Sodium
250 ml, $1.00/100ml
sale: $1.50, formerly: $2.29
SAVE $0.79
Clover Leaf
Flaked Light Tuna, In Water, Low Sodium
170 g, $0.88/100g
sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Campbell's
30% Less Sodium Beef Broth with Red Wine
900 ml, $0.28/100ml
sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Campbell's
30% Less Sodium Roasted Garlic Chicken Broth
900 ml, $0.28/100ml
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $3.49
Campbell's
Chunky Ready To Serve Soup Creamy Thai Chicken And Rice
515 ml, $0.68/100ml

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Unico
San Marzano Type Tomatoes
796 ml, $0.38/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $2.79, formerly: $3.29
SAVE $0.50
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.82/100g

sale: $3.00, formerly: $4.75
SAVE $1.75
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.40/100g

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































