Filters
Canned & Pickled
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $3.49
Campbell's
Hearty Vegetable Beef Ready to Serve Soup
515 ml, $0.68/100ml
sale: $4.00, formerly: $4.50
SAVE $0.50
No Name
Clingstone Peach Slices in Light Syrup
796 ml, $0.50/100ml

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Maple Leaf
of Turkey by Maple Leaf
156 g, $2.75/100g
sale: $2.50, formerly: $2.99
SAVE $0.49
Clover Leaf
Smoked Oysters with Spicy Chili
85 g, $2.94/100g
200 PC Optimum Points
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $3.49
Campbell's
Chunky® Spicy Chicken & Sausage Gumbo
515 ml, $0.68/100ml

sale: $5.99, formerly: $6.49
SAVE $0.50
The Extreme Bean
Pickled Beans, Hot & Spicy
500 ml, $1.20/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.50
President's Choice
Smoked Whole Responsibly Farmed Mussels In Sunflower Oil
85 g, $2.94/100g
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $3.49
Campbell's
Ready To Serve Soup Spicy Meatball Rigatoni
515 ml, $0.68/100ml

sale: $1.49, formerly: $1.75
SAVE $0.26
No Name
Sweet and Tender Small Peas
398 ml, $0.37/100ml

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.29
Swiss Chalet
SwissChalet Sauce Dipping
284 ml, $0.81/100ml
sale: $5.49, formerly: $6.49
SAVE $1.00
Bicks
Pickled Hot Banana Pepper Rings Hot & Spicy
750 ml, $0.73/100ml
Out of Stock

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.29
Swiss Chalet
SwissChalet Sauce Hot Chicken Sandwich Homestyle Gravy
284 ml, $0.81/100ml
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $3.49
Campbell's
New England Clam Chowder Ready to Serve Soup
515 ml, $0.68/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $2.79, formerly: $3.29
SAVE $0.50
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.82/100g

sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.50/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Topslice Hotdog Buns 12pk
504 g, $0.79/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































